*** Hotel Mineral - uzavreno na neurcito ubytovanie Zlate Hory

Hotel Zlate Hory Mineral - uzavreno na neurcito

Ubytovanie Hotel Minerál Zlaté Hory :
Novo zrekonštruovaný hotel Minerál sa nachádza v Zlatých Horách v podhorí Jeseníkov. Svojou polohou je ideálnym miestom pre milovníkov turistiky, priateľské aj obchodné stretnutia, výlety a rodinné pobyty. Hotel sa nachádza v centre mesta cca 2 km od hraničného prechodu s Poľskom a 4 km od poľského mesta Glucholazy.

Hotel Minerál Zlaté Hory ubytovanie:
Celková kapacita hotela je 22 lôžok v 2 jednoposteľových a 8 dvojposteľových izbách s možnosťou prísteliek. Všetky izby majú kúpeľňu s vaňou alebo so sprchovacím kútom a WC.

Minerál Hotel ubytovanie Jeseníky Zlaté Hory reštaurácia:
Hotelová reštaurácia ponúka široký výber jedál českej kuchyne - hotové jedlá, minútky a špeciality, detské menu. Celková kapacita reštaurácie je 30 miest a 20 miest v bare. Otvorené denne od 11.00. do 23.00h. Raňajky kontinentálne alebo formou švédskych stolov sa podávajú v čase podľa želania hostí. Ďalej je v hoteli piváreň s krbom s grilovaním.

Zlaté Hory Hotel ubytovanie Minerál služby:
Parkovanie je strážené a na noc uzamknuté. Autobus 450 m, vlak (stanica Zlaté Hory) 1.5 km od hotela. Reštaurácia, terasa, bar, salónik s TV a video, zastrešená záhradná reštaurácia s otvoreným krbom. Pes áno. K odpočinku alebo na obchodnom stretnutí môžete využiť salónik s TV a videom pre 8 hostí.

Dovolenka Jeseníky ubytovanie Zlaté Hory Hotel Minerál aktivity:
V okolí hotela sú dobré podmienky pre celoročnú rekreáciu alebo aktívnu športovú dovolenku. V lete - cykloturistické a turistické trate, tenisové kurty, stolný tenis, rybárčenie, vodné športy u neďalekých jazier v Poľsku, strelnica atď. Pre milovníkov turistických zaujímavostí je tu 100 rokov stará rozhľadňa, kvapľová jaskyňa Na Pomezí a Na Špičáku, zámok Javorník, múzeum dolovania zlata. Vodná tvrz s múzeom hornín a drahokamov - Jeseník, múzeum V. Priessnitz. V zime-okolie Zlatých Hôr a neďalekého Rejvíz je ideálnym prostredím pre zimné športy. Bežecké trate, lyžiarske vleky (o dĺžke cca 400 m) sú v Hornom Údolí cca 6 km od hotela, vhodné pre nenáročných lyžiarov. Náročnejší lyžiari zo Zlatých Hôr využívajú lyžiarske strediská Petríkov (4 vleky), Ramzová (dvojsedačka + 3 vleky), Červenohorské sedlo (5 vlekov), okolie Ovčárna a Praded (5 vlekov), svah Miroslav v Dolnej Lipovej (2 vleky s umelým osvetlením ) - od Zlatých Hôr cca 25 - 35 km.
Hotel Zlate Hory Mineral - uzavreno na neurcito - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Zlate Hory Mineral - uzavreno na neurcito - hotel má reštauráciuHotel Zlate Hory Mineral - uzavreno na neurcito - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Zlate Hory Mineral - uzavreno na neurcito - možnosť pripojenia na internetHotel Zlate Hory Mineral - uzavreno na neurcito - k dispozícii letná terasaHotel Zlate Hory Mineral - uzavreno na neurcito - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Zlate Hory Mineral - uzavreno na neurcito - akceptuje creditné karty VISAHotel Zlate Hory Mineral - uzavreno na neurcito - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Zlate Hory Mineral - uzavreno na neurcito - akceptuje creditné karty JCBHotel Zlate Hory Mineral - uzavreno na neurcito - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Zlate Hory Mineral - uzavreno na neurcito - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Zlate Hory Mineral - uzavreno na neurcito - Iybz sú vybavené televízoromHotel Zlate Hory Mineral - uzavreno na neurcito - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Zlate Hory Mineral - uzavreno na neurcito - Izby s vlastnou toaletouHotel Zlate Hory Mineral - uzavreno na neurcito - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky:
 
Hotel Mineral - uzavreno na neurcito ubytovanie Zlate Hory Aktuálne počasie: Čiastočne oblačno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 2 °C Nočná tepl.: -3 °C Vietor: 5 m/s